Hakkımızda2016-10-13T22:41:50+03:00

Çilingir servisi olarak; her türlü kapıyı açmakta uzman olan kadromuzla her türlü kapı kilidi açma çilingir hizmeti olarak profesyonel ekibimizle bize ihtiyacı olan herkese yardımcı oluyoruz.

Kasa, çekmece, oto kapısı, oto kontak kilidi açma, anahtar yapma, kilit bakım işleri, dijital kilitleri açma gibi aklınıza gelen her türlü kilidi açıyor, yılın her gününde 7/24 çilingir servisi olarak hizmet veriyoruz.

Evde unutulmuş anahtarların dışındaki her türlü açılması zor kilit sistemlerini açabilen uzman kadromuza, bir telefonla hemen ulaşabilir hizmet talep edebilirsiniz.

Cilingircim.net olarak daima yenilikleri takip ediyor, yeni üretilen kapı kilitlerini de açıyoruz. Kartlı kilit sistemleri, otel kilit sistemleri gibi açması zor tüm kilitlerde uzman çilingir servisi olarak hizmetinizdeyiz. Biz cilingircim.net olarak, müşterilerimizi kazanç kapısı olarak değil bir diğer müşteriye referans olarak öngörüyor ve bu vizyon ile çalışıyoruz.

İşimizde daima; güvenli, titiz, daima hızlı ve garantili işler yaparak, tüm değerli müşterilerimizi referanslarımız kabul ediyor, bu amaçla çalışıyoruz.

Kullandığımız kilitler ise garantili ürünlerdir, bu kaliteli ürünlerle daima kaliteli işlere imza atmak için çalışıyoruz.