Hizmetlerimiz Hakkında

7/24 İstanbul’un küçük, büyük tüm semtlerine hizmet veren cilingircim.net, eski tip kasa kilidi, oto kilidi, çelik kapı ve her türlü kapı kilidini, profesyonel ekibi ile mevcut ürünlerinize zarar vermeden değiştirmektedir.

Sürekli yenilenen kilit sistemleri, şifreli ve şifresiz kapı kilitleri gibi modern teknolojiyi yakından takip eden firmamız, 15 dakika gibi kısa sürede bulunduğunuz bölgeye ulaşarak zor anınızda yardımcı olmaktadır.

Bir metropol şehir olan ve sürekli kalabalıklaşan İstanbul gibi bir ilde büyük sorun olan güvenlik zaafiyetini çözmek için, en başlıca önlem kapı kilitlerinizi değiştirmektir. Yeni taşındığınız bir ev veya işyeri, yeni aldığınız bir araç vb. durumlarda mutlaka kilit değiştirmelisiniz, çünkü hiçbir zaman anahtarlarınızın bir kopyası olmadığından emin olamazsınız.

Kilit Değiştirme Hizmetimizle

7/24 Her Vakitte Yanınızdayız.

Nöbetçi Çilingir

Günün her saatinde çilingir servisini arayabilir, hizmet talep edebilirsiniz, İstanbul’un her semtinde hizmet veren cilingircim.net ekibi, bulunduğunuz yere 15 dakika içerisinde gelir ve sorununuzu hızlı bir şekilde çözer.

Kasa Çilingirciliği

Kasa çilingirliği, tüm kasalarınızdan çilingir hizmet almak için bize web sitemizde bulunan cep numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Oto Çilingirciliği

Kilidiniz içeride kaldıysa hemen bizi arayın, araba kilidini açmakta uzman olan çilingirimiz bu sorununuzu çözecektir.

Çelik Kapı Tamiri Onarım Ve Bakımı

Her marka çelik kapılarda, otomatik çelik kapı onarımları ve bakımları konusunda uzman ekibimiz hizmet vermektedir.

Kilit Değiştirme

7/24 İstanbul’un küçük, büyük tüm semtlerine hizmet veren cilingircim.net, eski tip kasa kilidi, oto kilidi, çelik kapı ve her türlü kapı kilidini, profesyonel ekibi ile mevcut ürünlerinize zarar vermeden değiştirmektedir.

Göbek Değişimi

Kilitlerinizin bozulması durumunda, göbek değişimi için bize ulaşabilir çilingir hizmeti talep edebilirsiniz.

0
Memnun Müşteri
0
Biten Proje
0
Başarılı Sonuç
0
Telefon Görüşmesi

Binlerce kişi tarafından 5 yıldızla taktir edildik

Siz de bunlardan biri olabilirsiniz.

İstanbul’un en güvenilir ve en hızlı servisi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Siz değerli müşterilerimizin bizlere verdiği destekle İstanbul’un ve ilçenize ait tüm semtlere 15 dakika gibi kısa bir sürede bu hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz.

Call Now ButtonTIKLA ARA