Menü
Your Cart

Kurumsal

Kuruluş Profili


Çilingircim.NET, 2002 yılında merkezi İstanbul, Kağıthane ilçesinde kurulmuştur. Sertifikalı çilingir hizmetini İstanbul'da ilk başlatan kurumsal firmalardan olup kısa sürede çilingir ağını tüm İstanbul geneline yayarak yaklaşık 15 dakika gibi kısa sürede çilingire ihtiyaç duyan bireysel ve ticari kurumlara hizmet vermektedir.

7/24 Çilingir


Bir kilitlenme sonrasında evinize, ofisinize veya otomobilinize yeniden erişim sağlamanız gerekip gerekmediğini veya evinizin güvenliğini en kaliteli yedek kilitler ve anahtarlarla yükseltmek isteyip istemediğinizden bağımsız olarak, ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamak için buradayız. Sık sık yapılan kilitlenmelerin veya güvenlik sistemlerinizin zarar görmesinin sıkıntısını yaşamak zorunda kalmamanızı sağlayacak ürün ve hizmetler sunmamız için bize güvenebilirsiniz.

Aşağıdaki hizmetlerimizin her biri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve acil İstanbul çilingir hizmetleri ve daha fazlası için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ziyaretinizden memnun kalmanız için gereken kaynaklara ve deneyime sahip en iyi profesyonel İstanbul çilingir ekibiyle müşterilerimize her zaman yardımcı olmaya hazırız. Çilingircim.NET İstanbul bölgesinde bulunan müşterilere her türlü sorunla yardımcı olduk.