Menü
Your Cart

Göktürk Çilingir ve Anahtarcı

 Göktürk Çilingir ve Anahtarcı Göktürk Mahallesi Çilingir; 7/24 ister gündüz ister gece bir telefon kadar yakınız siz arayın 15 dakika gibi kısa sürede gelelim. 15 yıldır Kağıthane’de siz müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmaktayız. Kapınıza ve kilitlerinize zarar vermeden itina ile açmak cilingircim.net ekibinin işidir.Güvenli, titiz ve hızlı şekilde mağduriyetinizi gideriyoruz. İsterseniz teknik servis ekibimizin yanında getirdiği ürünlerden alabilir ve bu konuda kendilerinden size göre en güvenli kilidi seçip kapınızı kale gibi sağlamlaştırmasını isteyebilirsiniz.

ister evinizdeki odalarının kapı kilitlerini toptan değiştirin ister kapı kilidiniz değiştirin .

Anahtar mı kayıp oldu ?

İşlerden dolayı haftanın son günü sabahladınız, sabahın beşinde eve geldiniz anahtar yok büyük ihtimalle işyerinde kaldı gözünüz de kesmiyor tekrar geri gitmeye! Sorun değil bizi arayın 15-20 dakika içinde motorlu personellerimiz ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Profesyonel ekip, kaliteli hizmet ve hızlı servis için “cilingircim.net” i arayın. İstanbul’un tüm semtlerine 7/24 hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile kapılarınıza, kasalarınıza, araçlarınıza zarar gelmeden kilitleri açıyoruz.