Menü
Your Cart

Güzeltepe Çilingir ve Anahtarcı

Güzeltepe Çilingir ve Anahtarcı 


Güzeltepe Mahallesi Çilingir; 7/24 ister gündüz ister gece bir telefon kadar yakınız siz arayın 15 dakika gibi kısa sürede gelelim. 15 yıldır Kağıthane’de siz müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmaktayız. Kapınıza ve kilitlerinize zarar vermeden itina ile açmak cilingircim.net ekibinin işidir. Güvenli, titiz ve hızlı şekilde mağduriyetinizi gideriyoruz. İsterseniz teknik servis ekibimizin yanında getirdiği ürünlerden alabilir ve bu konuda kendilerinden size göre en güvenli kilidi seçip kapınızı kale gibi sağlamlaştırmasını isteyebilirsiniz.


Anahtarınız mı bozuldu kapı açılmıyor büyük ihtimalle kilit deforme olmuştur veya anahtarınız barel kilit içinde kırılmıştır. Hiç endişelenmeyin motorlu personellerimiz ile 15-20 dakika içinde size yardıma koşuyoruz. Aksilikler ne zaman başımıza gelir belli olmaz siz telefon numaramızı kayıt edin.

Profesyonel ekip, kaliteli hizmet ve hızlı servis için “cilingircim.net” i arayın. İstanbul’un tüm semtlerine 7/24 hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile kapılarınıza, kasalarınıza, araçlarınıza zarar gelmeden kilitleri açıyoruz.